4 Yayla Turu Bir Arada!

Tur Zamanı

Hergün

Tur Tipi

Günübirlik

Takip Eden Kişi

321

Maksimum Kişi

100

Tur İçeriğinde Neler var?

Gezi Rehberlik
Araç içi ikramlar
4 Yayla Turu
Unutulmaz Anılar
Doğa yürüyüşü
Sınırsız Eğlence

Tur Detayları

1. Bölüm

Gito Yaylası

Gito Yaylası, Rize'nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı bir yayladır. Bu yaylaya Fırtına Vadisi'nden güney yönüne doğru manzaralı bir orman yolundan ulaşılır. Manzaralı ve hakim konumlu bir yayladır. Oraya vardığınızda kendinizi bulutların üzerinde kaybedebileceğiniz eşsiz doğasıyla bilinen bir yayladır. Bu yayla turizme yeni kazandırılmış noktalardan biri olup, ziyaretçilere her adımda en can alıcı manzaralarını sunar. Bulutların evidir adeta. Buradaki sisler öyle yoğun olur ki gökyüzünden yeryüzüne bulutlar indi zannedersiniz. Ayaklarınızın altında beyaz bir örtü olan Gito Yaylası, bu manzarasıyla yeşili de maviyi de bir başka gösterir. Muhteşem bir doğanın şehre hakimiyetini görmek sizi fantastik bir dünyaya taşıyacaktır.
2. Bölüm

Badara Yaylası

Rize ili hemşin ilçesine bağlı Badara Yaylası, 1860 metre yükseklikte olup küçük ama güzel bir Hemşin Yaylasıdır. Badara Yaylasının ortasında bulunan yapay göl çok güzel bir görüntü sunmaktadır. Yayla içinde kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz. Çamlıhemşin ile Hemşin arasında kalan bir vadideki düz alana kurulu bu yaylada yaklaşık 15 yayla evi bulunmaktadır. Rize şehir merkezine 109 km, Çamlıhemşin ilçe merkezine 42 km dir.%
3. Bölüm

Elevit Yaylası

Çamlıhemşin ilçesinde 1884 m rakımda bulunur. Yayla daha çok gurbetçiler tarafından yaz aylarında ziyaret edilmektedir. Konaklama imkânı bulunan yaylanın geleneksel yayla evleri de ilgi çekicidir. Elevit Yaylası, horonları ile ünlü olması nedeniyle Ağustos aylarında yapılan şenlikleri ile de dikkat çeker. Başta Yaban Keçisi olmak üzere Karadeniz'e özgü diğer yabani hayvanlar da bulunur.
4. Bölüm

Çat Yaylası

Fırtına vadisi köprüsünden sağdan devam edilerek Fırtına deresi boyunca Çamlıhemşin ilçesine varılır. İlçenin çıkışından iki dereninin birleşimi olan Zil kale- Çat ve Ayder vadisi olmak üzere yol ikiye ayrılır. Yol ayrımından sağdan Zil kale –Çat vadisine devam edilerek Sırasıyla; Konaklar mahallesi, Ortan, Çinçiva(Şenyuva) Mollaveyis, Zilkale, Omokta, Zilkale Köyü, Goluna, Meydan, Goboca geçilerek Çat Düzü ne ulaşılır.

ONLINE REZERVASYON

Tur Adı Kişi Başı Fiyat Çocuk Sayısı Müsait Koltuk Sayısı Tur Zamanı Tur Tipi
4 Yayla Turu Bir Arada! 90 0 100 Hergün Günübirlik

Booking Information

Adınız Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

Toplam:

Ara Toplam 0
Toplam Tutar 0

Müşteri Bilgileri

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Teşekkür ederim. Rezervasyonunuz alındı ​​ve rezervasyon numaranız

Yardıma İhtiyacın mı var?

Sizin için buradayım...

  • Turlar hakkında detaylı bilgi almak,
  • Tüm rezervasyon işlemlerinizi yapmak için 7/24 buradayım...
Aklınıza takılan her türlü sorularınız için beni hemen şimdi arayabilir, rezervasyon işlemlerinizi yaptırabilir, turlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp'tan yada Canlı Destek Hattımızdan yazmaya başlayabilirsiniz...

Uygar UÇAK

Tur Organizasyon

Whatsapp

+90533 457 3588

Telefon

+90533 457 3588

E-Posta

uygar@ayalatour.com

Bunlarıda Beğenebilirsiniz...