Transfer Hizmetleri

Ayala Tour Transfer Hizmetleri

Ayala Tour İnternational Transfer Hizmetleri.

”Alışkanlıklarınızın Dışında Farklı Yolculuk Deneyimi ile Konfor Bizimle Hizmete Dönüşür. ”

AYALA TOUR INTERNATIONAL :Bir araç satın almaya karar verdiğinizde, toplu nakit çıkışı yapmanız veya ihtiyacınız olan nakit için kredi kullanmanız gerekir. Masraflarınız bununla da bitmez. Satın aldığınız aracın sigorta, vergi, bakım, onarım, lastik değişimi gibi maliyetleri ek masraflar olarak karşınıza çıkar. Ayrıca, aracınızın ikinci el satış değerinin belirsizliği de sizin için bir risk unsuru olacaktır.

Aracınızı uzun süreli kiralamanız halinde ise oluşacak toplam maliyet, yalnızca aracınızın aylık kiraları kadardır. Üstelik, hem aracınızın ikinci el değerinin belirsizliği riskinden korunmuş olur, hem de aracınızın satın alımından, ikinci el satışına kadarki tüm işlemlerini zahmetsizce yürütmüş olursunuz. Kiralama kapsamında alacağınız uygun maliyetli ek hizmetleri de hesaba kattığınızda, uzun süreli araç kiralamak satın almaya kıyasla sizin için daha avantajlı bir çözüm olacaktır.

”Kurumsal (filo) kiralama, 24 aydan 48 aya kadar sürede, belirli bir kilometre için aylık sabit ödemelerle araç kullanım hakkına sahip olduğunuz bir finansman yöntemidir.Uzun dönemli kiralama hizmeti ile aracınızın bakım, hasar, ikinci el değeri gibi finansal risklerini sizin için AYALA TOUR INTERNATIONAL üstlenir. Kiralama sayesinde asıl işinize odaklanırken, araç alımı için kredi kaynağı yaratmak ya da sermayenizi araç alımı için kullanmak zorunda kalmazsınız.”

 

Ayala Tour Canlı Destek Hattına hoşgeldiniz…

Hemen şimdi canlı destek hattımıza tıklayarak bize yazmayana başlayabilirsiniz.

Tüm soru, görüş, öneri, rezervasyon talepleriniz için bize yazın…

Yukarı Çık